ZPS Karolina na targach w Zakopanem

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” uczestniczyły w jesiennej edycji Międzynarodowych Targów Vitrel w Zakopanem.

Mamy świadomość jak wysokiej klasy towary tworzy nasz Zakład Porcelany Stołowej „Karolina”. Trzeba tu również jasno podkreślić, że firma ta jest wizytówką naszego miasta, która nierozerwalnie łączy się z nim od początku jego istnienia. Mając to wszystko na uwadze ZPS Karolina uczestniczyły w jesiennej edycji Międzynarodowych Targów Vitrel w Zakopanem, gdzie prezentowały swoje wyroby szukając przy tym nowych nabywców, którzy chcieliby się cieszyć wspaniałym wyglądem i jakością porcelany.

W dniach od 25-27 września ZPS Karolina uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Vitrel w Zakopanem w Hotelu Mercure-Kasprowy. Nasze stoisko odznaczało się połączeniem klasyki z nowoczesnym designem, co zdecydowanie wpisuje się w profil naszego zakładu. Wspomniane targi prezentowały kwestie, które mieszczą się w tematyce kreacji stołu, wyposażenia kuchni czy dekoracji wnętrz, tarasów i ogrodów.

Każda taka prezentacja wzmacnia możliwość pozyskania nowych zamówień na jaworzyńskie wyroby. Miejmy nadzieję, że wspomniane targi będą brzemienne właśnie w takie skutki.

Marcin Burski

info, foto: fanpage Zakład Porcelany Stołowej Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz