Zuzanna Kozycz w finale Miss Województwa Dolnośląskiego

Mieszkanka naszej gminy, Zuzana Kozycz powalczy o tytuł Miss Województwa Dolnośląskiego.

Człowiek w swej konstrukcji od zawsze fascynował się pięknem w każdej postaci. Piękno krajobrazu, architektury od zawsze nas zachwyca i wzbudza jak najmilsze skojarzenia. Najbardziej jednak hołdujemy pięknu drugiego człowieka i sami poprzez dbanie o siebie próbujemy temu ideałowi sprostać. Osoby obdarzone najpiękniejszą urodą mogą się skonfrontować właśnie w ocenie swoich walorów w różnych konkursach piękności, gdzie jednorazowo mamy do czynienia z wieloma typami fizyczności, które są równie piękne. To zawsze duże wyróżnienie dla osób zakwalifikowanych do tego grona.

Jako jedyny piałem wcześniej o walce naszych mieszkanek o półfinał tego konkursu, dziś Zuzanan Kozycz, 24-letnia mieszkanka naszego miasta walczy o finał Miss Województwa Dolnośląskiego. Gala finałowa konkursu odbędzie się 6 maja, o godzinie 18.00. Według organizatora: „Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma: tytuł Miss Nastolatek Internautów Woj. Dolnośląskiego 2023, awans do finałowej dziesiątki (TOP10) podczas gali finałowej, przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss Nastolatek”

Głosowanie trwa do 06 maja 2023 do godz. 17:00. Wszelkie dane jakie mogą nam pomóc w glosowaniu znajdują się na udostępnionym plakacie.

Zachęcam do głosowania na naszą mieszkankę. Tylko w ten sposób możemy jej pomóc. Pani Zuzanna zaszła bardzo daleko, to duże wyróżnienie dla naszego miasta.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska