Brak skuteczności w okręgówce. Tęcza i Piotrowice na plus.

Żaden z gminnych zespołów grających w klasie okręgowej nie zdobył w tej kolejce choćby bramki. To fatalna wiadomość przed następnymi kolejkami. Zwycięstwa w swoich meczach odniosły: Tęcza i LKS Piotrowice.

Najlepszy wynik spośród drużyn gminnych w klasie okręgowej odniosła w tej kolejce Karolina. Jaworzynianie zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Zamkiem Kamieniec. Karolina ma na swoim koncie cztery remisy po dziewięciu meczach. To najwięcej w lidze.

Bez szans na kolejne punkty był Venus. Nowiczanie przegrali u siebie wyraźnie aż 0-7 z Polonią Bystrzyca Kłodzka i z pewnością będą chcieli szybko zapomnieć o tym rezultacie. Ekipa z naszej Gminy nadal na ostatnim miejscu w tabeli.

Szóstą porażkę w sezonie odnotował Grom. Witkowianie przegrali 4-0 w Stolcu z tamtejszymi Skałkami i są jedynym zespołem z terenu naszej gminy, który plasuje się poza strefę spadkową klasy okręgowej.

Pewna wyjazdowa wygrana Tęczy, która nie dała szans Zrywowi Łażany. Bolesławiczanie zwyciężyli 1-6 Po bramkach: Pawła Wysoty (trzech) oraz Marcina Obryckiego, Daniela Kantyluka i Michała Federowicza (po jednej).

W meczu sąsiadujących ze sobą w tabeli zespołów Błyskawica Kalno przegrała u siebie z LKS Piotrowice 2-3. Goście odnieśli tym samym drugą wygraną w sezonie. Hat-tricka dla przyjezdnych zdobył Tomasz Sas.

Lider klasy B – LKS Wiśniowa nie dał szans pastuchowianom. Sparta przegrała na wyjeździe aż 11-1, co jest najwyższą porażką ekipy z Pastuchowa w tym sezonie.

Info: laczynaspilka.pl/fanpage LKS Piotrowice
Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz