Cenne wygrane Karoliny i Tęczy. Venus nie wyjechał do Stronia

Najprzyjemniejsze mecze oglądali kibice z Jaworzyny i Bolesławic. Ci pierwsi przy okazji obserwowali wiele czerwonych kartek, które arbiter pokazywał zawodnikom na boisku. Venus oddał mecz walkowerem ponieważ nie stawił się do Strona Śląskiego.

Druga wygrana w sezonie jaworzynian. Karolina pokonała u siebie po golu w 95 minucie wyżej notowany MKS Szczawno Zdrój 2-1. Mecz obfitował w czerwone kartki, których arbiter pokazał aż pięć. Autorami bramek dla gospodarzy byli: Mateusz Salamon i Bartosz Adamowicz.

Walkowerem zakończył się mecz w Stroniu Śląskim. Kryształ dopisał na swoje konto trzy punkty ponieważ Venus nie stawił się na mecz.

Siódmą porażkę poniósł w tym sezonie Grom. Witkowianie na swoim boisku ulegli beniaminkowi ATS Wojbórz 1-2. Zespół z naszej Gminy po tej kolejce znalazł się w strefie spadkowej.

W meczu na szczycie klasy B Tęcza pokonała pewnie Błękitnych Słotwina 5-2. Gole strzelali: Paweł Wysota (trzy) oraz Damian Kłos i Marcin Obrycki (po jednej). Dzięki wygranej Tęcza zmniejszyła do dwóch punktów stratę do lidera z Wiśniowej.

Remisem 2-2 zakończył się mecz Piotrowic z wyżej notowanymi rezerwami Zjednoczonych Żarów. Gole dla gospodarzy zdobyli: Kamil Mrozek i Jan Możdżeń.

Również remisem zakończył się mecz Sparty Przełom Pastuchów. Występując jako gospodarze pastuchowianie podzielili się punktami ze Zrywem Łażany 4-4.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz