Charakter zmierzony w rywalizacji. Fighter Klub Jaworzyna Śląska z pięcioma medalami

Fighter Klub Jaworzyna Śląska wrócił do domu z pięcioma medalami z ważnych zawodów

Kickboxing w naszym mieście ma się dobrze, a raczej jego zawodnicy, którzy dzięki ciężkiej pracy osiągają kolejne zaszczyty na sportowej niwie.

Jak powiedział Przemysław Pasikowski trener naszych zawodników : „Fighter Klub Jaworzyna Śląska wrócił do domu. Przywiózł ze sobą dyplomy, 5️ medali w każdym kolorze. Nasi zawodnicy spisali się na medal, wszyscy! Była wola walki, determinacja, łzy i radość, czyli to wszystko co zawsze występuje na turniejach. Wracamy do domu z pewnym doświadczeniem. Dla większości z nas to był pierwszy w życiu turniej, pierwszy wyjazd, pierwsza taka rywalizacja. Jestem dumny w naszych zawodników i serdecznie gratuluję rodzicom takich pociech!

Przywozimy ze sobą dyplomy i medale:

Złoto – Bartosz Wojewodzic
Brąz – Bartosz Wojewodzic
Srebro – Martyna Paluch
Srebro – Zuzia Pasikowska
Brąz – Amelia Kulpińska
Wraz z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski przywozimy srebro w drużynówce!.
Ogromne gratulacje dla reszty naszych zawodników: Sebastian Dobrowolski, Roksana Witko-Błaszczyk, Amelia Kulpińska, Leopold Bartosik, Kamil Kołodka, Karol Pasikowski za postawę na zawodach i wolę walki! Włożyliście w to swoje serce, brawo!!!Poza tym kilka razy otarliśmy się o podium, mamy potencjał”

Zawodnikom i trenerowi należą się duże gratulacje za ducha walki i sportu, który był widoczny we wszystkich rywalizacjach.

info, foto: od czytelnika

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz