Ciekawe spotkania w klasie A. W niedzielę druga kolejka w B klasie.

Wymagający rywale czekają na nasze gminne zespoły w A klasie. Przed piłkarzami druga kolejka zmagań w klasie B. Dwie nasze drużyny zagrają na wyjeździe. Tylko Sparta Przełom Pastuchów rozegra swój mecz jako gospodarz.

Po trzech wygranych z rzędu Karolina zmierzy się na wyjeździe z trzecim Cukrownikiem Pszenno który do tej pory odniósł dwa zwycięstwa i raz zremisował. Będzie to rywalizacja dwóch spadkowiczów z klasy okręgowej.

Venus mający na swoim ligowym koncie siedem punktów podejmie na własnym boisku MKS Szczawno Zdrój. Zapowiada się ciekawy mecz ponieważ przyjezdni mają taki sam dorobek punktowy co nowiczanie.

Grom zagra jako gospodarz z Iskrą Witków Śląski. Drużyna z terenu naszej gminy zgromadziła w trzech kolejkach dwa punkty. Goście odnotowali dwa zwycięstwa (ich mecz z pierwszej kolejki został przełożony).

W klasie B Sparta Przełom Pastuchów zagra z trzecim zespołem Zjednoczonych Żarów, który w pierwszej kolejce wygrał z LKS Wiśniowa. Na wyjeździe zagrają LKS Piotrowice i Tęcza Bolesławice. Pierwsi pojadą na spotkanie z Błyskawicą Kalno a drudzy z rezerwami Cukrownika Pszenno.

Plan gier na weekend:

Cukrownik Pszenno – MKS Karolina (sobota, 17:00),
Venus Nowice – MKS Szczawno Zdrój (sobota, 17:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Zjednoczeni III Żarów (niedziela, 11:00),
Cukrownik II Pszenno – Tęcza Bolesławice (niedziela, 11:00),
Błyskawica Kalno – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00),
Grom Witków – Iskra Witków Śląski (niedziela, 18:00).

Foto: fanpage Venus Nowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska