Ciekawie w Witkowie. Piotrowice zagrają z liderem klasy B.

Do interesującej rywalizacji dojdzie w Witkowie. Karolina zagra u siebie, Venus na wyjeździe. Wymagający rywal będzie najbliższym przeciwnikiem LKS Piotrowice.

Po piątej wygranej z rzędu Karolina stanie do rywalizacji z KS Walim na swoim boisku. Przyjezdni z pięcioma punktami na koncie plasują się na przedostatniej pozycji w tabeli. Jaworzynianie w dziewięciu rozegranych meczach stracili zaledwie trzy bramki.

Siódmy w tabeli Grom w interesującym meczu zmierzy się z Herbapolem Stanowice. Goście z siedmioma wygranymi i dwiema porażkami na koncie zajmują trzecie miejsce.

Czarni Wałbrzych będą kolejnym wyjazdowym rywalem Venusa. Nowiczanie do tej pory tylko raz schodzili z boiska pokonani. Czarni sklasyfikowani są na ósmej pozycji – o dwie niżej niż Venus.

LKS Piotrowice zagrają z liderem klasy B – trzecim zespołem Zjednoczonych Żarów. Przyjezdni z kompletem wygranych otwierają stawkę. W trzech ostatnich meczach piotrowiczanie zdobyli cztery punkty.

Tęcza na swoim boisku będzie gościć Boxmet Piskorzów sklasyfikowany na piątym miejscu. Bolesławiczanie z wygraną i dwoma remisami po ostatnich niepowodzeniach spadli na 11 miejsce.

W rozegranym w środę meczu ósmej serii gier klasy B Sparta Przełom Pastuchów przegrała wysoko na wyjeździe z wyżej notowaną Silesią Żarów aż 10-1.

Plan gier na weekend:

MKS Karolina – KS Walim (sobota, 15:00),
Grom Witków – Herbapol Stanowice (sobota, 16:00),
LKS Piotrowice – Zjednoczeni III Żarów (sobota, 10:00),
Czarni Wałbrzych – Venus Nowice (niedziela, 11:00),
Tęcza Bolesławice – Boxmet Piskorzów (niedziela, 11:00).

Foto: fanpage Miejski Klub Sportowy Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska