Darbor i Sparta gromią. Niewykorzystana szansa Piotrowic.

Wysoką skuteczność pokazały Darbor Bolesławice oraz Sparta Przełom Pastuchów. Grając w dziesiątkę LKS Piotrowice podzielił się punktami z MCK Mieroszów.

Bardzo dobry występ Darboru, który pokonał wysoko Kolibra Uciechów 0-5. Goście po 28 minutach wygrywali już 0-3. Czwartego gola dołożyli jeszcze przed przerwą. Wynik ustalił Adam Bohajczuk w 89 minucie. Do siatki Kolibra trafiali ponadto: Paweł Chrzan (trzy razy) oraz Marcin Rogowski (raz). Dzięki tej wygranej Darbor utrzymał pozycję lidera klasy A.

Drugą wygraną z rzędu odniosła Sparta Przełom Pastuchów, która pokonała niżej notowaną Unię Jaroszów 6-2. Gole dla ekipy z naszej gminy zdobywali: Paweł Krzak (trzy) i po jednej: Maciej Waliszek, Paweł Wysota oraz Kamil Jędrusik.

Duży niedosyt muszą odczuwać piłkarze LKS Piotrowice. W pierwszej połowie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz z Mieroszowa, co skutecznie wykorzystali piotrowiczanie zdobywając dwa gole. Goście jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego z rzutu karnego. Mieroszowianie wyrównali w drugiej połowie i mecz nieoczekiwanie zakończył się podziałem punktów. Autorami bramek dla Piotrowic byli: Mariusz Charytanowicz oraz Serhii Myshakov.

Tęczy Bolesławice nie udało się wywieźć chociażby punktu z Kłaczyny. Nysa wygrała pewnie 3-0.

Info: fanpage LKS Piotrowice/regiowyniki.pl