Darbor przed szansą na awans do okręgówki. Lider przyjedzie do Piotrowic.

Na trzy kolejki przed końcem Darbor ma szansę na zapewnienie sobie awansu do klasy okręgowej. Potrzebuje tylko wygranej w niedzielnym meczu. Emocji nie zabraknie na innych boiskach.

Venus pojedzie na daleki wyjazd do Lądka Zdroju walczyć o cenne punkty w kontekście utrzymania. Trojan to ekipa niżej notowana w tabeli a w ostatnich tygodniach nowiczanie pokazali, że mogą powalczyć z każdym.

Słabo grający Grom na swoim boisku podejmie przedostatnią Spartę Ziębice. Pomimo zdobytych zaledwie siedmiu punktów w tej rundzie faworytem tego spotkania będą witkowianie.

Przed Karoliną trudny wyjazdowy pojedynek z wiceliderem klasy okręgowej Granitem Roztoka. Gospodarze walczą o awans do IV ligi i nie będą mogli pozwolić sobie na stratę punktów.

Najważniejszy mecz sezonu przed Darborem. Wygrana da bolesławiczanom awans do klasy okręgowej bez względu na wynik rezerw Bielawianki. Niedzielnym rywalem drużyny z naszej Gminy będzie Gola Świdnicka zajmująca siódme miejsce w tabeli.

Po remisie z ostatnimi rezerwami Zielonych Mokrzeszów przed Spartą Przełom Pastuchów tym razem wyżej notowany rywal Sokół Kostrza.

Wymagający zespół zawita do Piotrowic. Lider – rezerwy AKS Strzegom, które w sezonie straciły tylko dwukrotnie punkty będą chciały podtrzymać tą passę. Piotrowiczanie w ostatnich tygodniach grają w kratkę.

Ósma Tęcza zagra z szóstym MCK Mieroszów. Bolesławiczanie uskrzydleni wygranąw derbach gminnych powalczą na ciężkim terenie o kolejne punkty.

Plan gier na weekend:

Sokół Kostrza – Sparta Przełom Pastuchów (sobota, 16:00),
Trojan Lądek Zdrój – Venus Nowice (sobota, 17:00),
Granit Roztoka – MKS Karolina (sobota, 17:00),
Grom Witków – Sparta Ziębice (sobota, 17:00),
LKS Piotrowice – AKS II Strzegom (niedziela, 11:00),
Darbor Bolesławice – LKS Gola Świdnicka (niedziela, 17:00),
MCK Mieroszów – Tęcza Bolesławice (niedziela, 18:00).

Info: 90minut.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz