Darbor przerwał passę, grad bramek w klasie B

Zakończyła się passa zwycięstw Darboru, który tym razem odnotował remis. Pierwsza wygrana na koncie rezerw MKS Karolina.

Bolesławiczanie dobrze rozpoczęli spotkanie przeciwko solidnemu KS Walim od wyjścia na prowadzenie dzięki bramce Pawła Chrzana w 28 minucie. Później do głosu doszli gospodarze i od 65 minuty prowadzili 2-1. Remis dla ekipy z naszej Gminy uratował w 86 minucie Mariusz Morąg. Pomimo remisu Darbor po kończącej się dziś kolejce utrzymał trzecie miejsce w tabeli.

Aż do siódmej kolejki musieli czekać na zwycięstwo zawodnicy rezerw MKS Karolina, którzy pokonali u siebie Grom Panków 4-0. Gole zdobywali: Dawid Janowiec (dwie), Paweł Wysota oraz Sebastian Drozdek (po jednej).

Punkt do Bolesławic przywiozła Tęcza po remisie 1-1 z Sokołem w Kostrzy. Na listę strzelców gości wpisał się Piotr Hendzel.

Dziewięć goli zobaczyli kibice w Piotrowicach. Gospodarze niestety ulegli 4-5 Iskrze Witków Śląski. Autorami goli dla piotrowiczan byli: Mariusz Charytanowicz (dwóch) oraz Jan Możdżeń i Piotr Mrozek (po jednej).

Mijającej niedzieli nie będą dobrze wspominać zawodnicy z Pastuchowa. Sparta bowiem przegrała jako gospodarz 1-7 z rezerwami AKS Strzegom. Jedynego gola dla ekipy z naszej Gminy zdobył Maciej Waliszek.

Źródło info: laczynaspilka.pl/regiowyniki.pl
Źródło foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz