Darbor traci cenne punkty. Karolina z kolejną porażką

Remis w Bolesławicach w meczu na szczycie klasy A. Karolina wraca ze Stronia bez punktu.

Jaworzynianie przegrali wyraźnie 3-0 w Stroniu Śląskim z tamtejszym Kryształem. Karolina już po 17 minutach przegrywała dwiema bramkami po trafieniach Przemysława Kowalewskiego z rzutu karnego oraz Remigiusza Jędrzejowskiego. Po przerwie gola dołożył Mateusz Bajrak. Dzięki kompletowi punktów gospodarze powiększyli swoje szanse w walce o utrzymanie.

Darbor podzielił się punktami z trzecimi w tabeli Zielonymi Łagiewniki po bezbramkowym meczu. Strata punktów okazała się niegroźna. Wicelider – rezerwy Bielawianki Bielawa przegrały 4-1 i tym samym bolesławiczanie powiększyli przewagę punktową nad rywalami do trzech „oczek”. Do końca sezonu zostało sześć kolejek.

Info: regiowyniki.pl