Darbor wygrywa. Venus i Grom bez punktu

Po ważnych dla układu tabeli meczach Gromu i Darboru kibice tej drugiej drużyny mogą być w lepszych nastrojach. Zawiódł Venus.

W meczu na szczycie klasy okręgowej Grom Witków przegrał wyraźnie na własnym boisku z Granitem Roztoka 2-5. Autorami bramek dla zespołu z naszej gminy byli: Łukasz Cegielski i Rafał Jędrasiewicz. Oba trafienia zawodnicy zaliczyli w drugiej części gry.

Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Venusa Nowice ze Słowianinem Wolibórz. Nowiczanie musieli uznać wyższość przyjezdnych choć mecz rozpoczął się dla nich świetnie bo od gola Jarosława Lato w 5 minucie z rzutu karnego. Kolejne pięć goli zdobyli przyjezdni. Wynik ustalił również Jarosław Lato w 88 minucie i spotkanie zakończyło się rezultatem 2-5.

Pewną wygraną na swoim koncie zapisał w klasie A Darbor Bolesławice, który podejmował Deltę Słupice. Gospodarze dopisali trzy punkty po bramkach: Marcina Rogowskiego, Pawła Chrzana i Dawida Wojaka.

Drugą porażkę z rzędu odnotowała Sparta Przełom Pastuchów, która na dalekim wyjeździe uznała wyższość MCK Mieroszów. Gospodarze okazali się znacznie lepsi i wygrali 5-0.

Info: regiowyniki.pl/laczynaspilka.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz