Derbów gminnych ciąg dalszy [ZAPOWIEDŹ WEEKENDU]

W klasie B piłkarskie ekipy z naszej Gminy zagrają między sobą. Emocji nie powinno zabraknąć również na innych boiskach.

Najbliższym przeciwnikiem Karoliny będzie na wyjeździe Sparta Ziębice, która w ostatnich trzech meczach straciła aż 20 bramek nie strzelając przy tym ani jednej. Ostatnie Skałki Stolec gościć będą Venus Nowice, który z pewnością jest uskrzydlony po wygranej w derbach Gminy z Gromem. Witkowianie natomiast udadzą się do Roztoki na mecz z Granitem. Gospodarze nie radzą sobie już tak dobrze jak na początku sezonu i plasują się na ósmym miejscu.

Po ważnym zwycięstwie z Górnikiem Nowe Miasto, Darbor w ramach rywalizacji w klasie A podejmie na swoim boisku Czarnych Wałbrzych. Goście zajmują 10 miejsce w tabeli z 15 punktami na koncie. Bolesławiczanie są na trzecim miejscu i do lidera ze Świebodzic tracą sześć oczek.

Na niedzielę zaplanowano dwie rywalizacje derbowe. LKS Piotrowice podejmie jako gospodarz Spartę Przełom Pastuchów natomiast rezerwy MKS Karolina Tęczę Bolesławice. Wszystkie te zespoły zajmują miejsca w tabeli obok siebie – od 11 do 14 pozycji.

Weekendowy plan gier:

Granit Roztoka – Grom Witków (sobota, 14:00),
Sparta Ziębice – MKS Karolina (sobota, 14:00),
LKS Piotrowice – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 11:00),
MKS II Karolina – Tęcza Bolesławice (niedziela, 11:00),
Darbor Bolesławice – Czarni Wałbrzych (niedziela, 14:00),
Skałki Stolec – Venus Nowice (niedziela, 14:00).

Źródło info: laczynaspilka.pl
Źródło foto: fanpage Venus Nowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz