Derby dla Karoliny i Piotrowic, Venus rzutem na taśmę

Siedem bramek zobaczyli kibice piłkarscy podczas rozgrywanych w niedzielne przedpołudnie meczów derbowych. Swoją formę potwierdził również Darbor.

Pewną wygraną piotrowiczan zakończyły się gminne derby przeciwko piłkarzom z Pastuchowa. LKS nie dał szans Sparcie i wygrał pewnie 4-0. Gole zdobywali: Mariusz Charytanowicz, Kamil Przeździęk, Adrian Nabielec oraz Przemysław Chęciek.

Piątą wygraną w sezonie odnotowały rezerwy MKS Karolina, które pokonały na swoim boisku w meczu derbowym Tęczę Bolesławice 2-1. Gole dla jaworzynian zdobyli: Dawid Janowiec oraz Paweł Wysota. Bolesławiczanie odpowiedzieli trafieniem Bartłomieja Chodurka. Dzięki kompletowi punktów i solidnej grze w ostatnich tygodniach jaworzynianie awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli.

Darbor nadal w solidnej formie. Tym razem ekipa z Bolesławic odprawiła niżej notowanych Czarnych Wałbrzych. Wygrana 2-0 oznaczała utrzymanie korzystnej trzeciej pozycji w tabeli klasy A. Na listę strzelców gospodarzy wpisali się: Paweł Chrzan oraz Dawid Wojak.

Emocji, zwłaszcza w końcówce spotkania, nie zabrakło w meczu ostatnich w tabeli Skałek Stolec z Venusem Nowice. Goście zwyciężyli 1-2 dzięki bramce w ostatnich minutach gry. Dla nowiczan bramki zdobyli: Jarosław Lato i Marcin Tutka.

Źródło info: laczynaspilka.pl/regiowyniki.pl
Źródło foto: fanpage LKS Piotrowice Świdnickie

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz