Derby dla Tęczy. W okręgówce bez punktów.

Zarówno Karolina jak i Grom nie zdołały urwać punktów swoim rywalom. Tęcza kolejny raz okazała się lepsza w gminnych derbach rozgrywanych w klasie B.

Bez niespodzianki w Wałbrzychu. Prowadzący pewnie w tabeli Górnik wygrał wyraźnie 4-0 z Karoliną. Dla gospodarzy bramki zdobywali: Damian Chajewski (dwie) oraz Adam Niedźwiedzki i Michał Bartkowiak (po jednej). Dla jaworzynian była to dziewiąta porażka w sezonie.

Trzecia przegrana Gromu z rzędu. Witkowianie co prawda remisowali po pierwszej połowie w Szczawnie (po wyrównującym golu z 41 minuty Wojciecha Furmankiewicza) jednak na kwadrans przed końcem meczu stracili gola i ostatecznie nie zapisali na swoim koncie punktu. Witkowianie do opuszczenia strefy spadkowej tracą po tej kolejce pięć punktów.

Tęcza z kolejną wygraną. Tym razem na wyjeździe pokonała w derbowym meczu Spartę Przełom Pastuchów 2-4. Autorami goli dla przyjezdnych byli: Piotr Hendzel (dwóch) oraz Daniel Gwardiak i Paweł Wysota (po jednej). Dzięki kompletowi punktów bolesławiczanie utrzymują się w ścisłej czołówce klasy B.

Lider klasy B LKS Wiśniowa nie dał większych szans LKS Piotrowice i wygrał 3-1. Honorowe trafienie dla przyjezdnych odnotował Tomasz Janes. Dla piotrowiczan była to siódma porażka w sezonie.

Info: laczynaspilka.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz