Do Jaworzyny przyjedzie Górnik. Tęcza w meczu na szczycie klasy B.

Wymagający rywale przed naszymi drużynami występującymi w klasie okręgowej. Tęcza zagra z liderem tabeli klasy B.

Trudny mecz przed jaworzynianami. Na stadion przy ulicy Sportowej zawita lider rozgrywek – Górnik Wałbrzych. Goście będą zdecydowanym faworytem ponieważ przewodzą tabeli z kompletem wygranych. Karolina po siedmiu kolejkach jest najwyżej sklasyfikowanym klubem w klasie okręgowej z terenu Gminy.

Daleki wyjazd przed Venusem. Nowiczanie wybiorą się do Kłodzka na mecz z Nysą, która w tym sezonie wypada poniżej oczekiwań. Drużyna z naszej Gminy wypada blado ponieważ w sześciu meczach nie zdobyła choćby punktu i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Czternasty Grom podejmie na swoim boisku rewelacyjnie grający MKS Szczawno Zdrój, który podobnie jak Górnik ma na swoim koncie komplet wygranych, jednak o jeden mecz rozegrany mniej.

W klasie B kibiców czeka mecz na szczycie tabeli. Lider LKS Wiśniowa przyjedzie do Bolesławic na mecz z wiceliderem – Tęczą. Obie drużyny dzieli zaledwie punkt.

Oprócz tego LKS Piotrowice zagrają z solidnymi Błękitnymi Slotwina a Sparta Przełom Pastuchów zmierzy się z Sudetami Kątki.

Plan gier na weekend:

MKS Karolina – Górnik Wałbrzych (sobota, 15:00),
Nysa Kłodzko – Venus Nowice (sobota, 16:00),
Tęcza Bolesławice – LKS Wiśniowa (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – Błękitni Słotwina (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Sudety Kątki (niedziela, 14:00),
Grom Witków – MKS Szczawno Zdrój (niedziela, 14:00).

Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz