Dziś odbędzie się XXIV sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej.

Dziś (28 grudnia) o godzinie 15:00 odbędzie się ważna XXIV sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej na której będą ustalane m.in stawki za wywóz śmieci i budżet na 2021 rok.

Dziś po miesięcznej przerwie odbędzie się druga ważna sesja w kalendarzu samorządowym. Na czoło spraw wychodzi ustalenie stawek za wywóz śmieci i budżet na 2021 rok.

W porządku obrad zaplanowano oprócz tego m.in. Podjęcie uchwały w sprawie: przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Radni będą również debatować nad podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się dziś, 28 grudnia 2020 r. o godz. 15:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia obrad w intrenecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl. Jeżeli ktoś wyrazi ochotę do osobistego stawiennictwa na sesji zaleca się respektowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią.

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz