Fatalna niedziela gminnych drużyn w okręgówce

Kibice wszystkich zespołów z terenu naszej Gminy będą chcieli szybko zapomnieć o wynikach z tej niedzieli.

Minimalną porażkę odniósł Venus. Nowiczanie po wygranej nad Karoliną prezentują się coraz lepiej, jednak tym razem lepszy okazał się Zamek. Goście z Kamieńca Ząbkowickiego wygrywali 1-3 po pierwszej połowie. W drugiej części gry nowiczanie doprowadzili do wyrównania. Gola na wagę trzech punktów zdobył Marcin Kolasa w 84 minucie.

Karolina wróciła do Jaworzyny bez punktu. W Pieszycach przegrała z przedostatnią w tabeli Pogonią 1-0. Była to tym samym siódma porażka jaworzynian w tym sezonie.

Mecz bez historii dla Gromu. W Kłodzku Nysa rozbiła zespół z naszej Gminy aż 5-0.

To jednak nie koniec grania w tym roku. Za tydzień wszystkie zespoły zagrają awansem pierwszą kolejkę rundy wiosennej (numer 16).