Gminne derby dla Piotrowic. Darbor nadal liderem w A klasie.

W derbowym pojedynku między LKS Piotrowice a Tęczą Bolesławice górą ci pierwsi. Po wygranej w Goli Świdnickiej Darbor nadal zajmuje pierwsze miejsce w klasie A. Wysokie zwycięstwo odnotowała Sparta Przełom Pastuchów.

Piotrowiczanie wygrali u siebie pewnie z Tęczą 5-2. Gole dla gospodarzy zdobyli: Mariusz Charytanowicz (dwie) oraz Wojciech Węglarz, Patryk Marczak i jeden gol samobójczy. Bolesławiczanie odpowiedzieli dwiema bramkami Damiana Kłosa. Dzięki tej wygranej LKS utrzyma czwarte miejsce w tabeli po 9 kolejce gier.

Mecz dla Darboru rozpoczął się od straty gola w 20 minucie. Goście szybko jednak odpowiedzieli doma golami Karola Bohajczuka i Dawida Wojaka odpowiednio w 24 i 32 minucie. Po przerwie trzecią bramkę dołożył Kamil Kuska i tym samym ustalił wynik meczu. Darbor jest jedyną niepokonaną drużyna w swojej grupie klasy A.

Wysokie zwycięstwo 5-0 nad ostatnimi w tabeli rezerwami Zielonych Mokrzeszów odniosła Sparta Przełom Pastuchów. Była to trzecia wygrana pastuchowian w sezonie. Autorami bramek byli: Paweł Krzak i Grzegorz Żygadło (po dwa gole) oraz Paweł Wysota (jednej).

Info: fanpage LKS Piotrowice/regiowyniki.pl
Foto: fanpage LKS Piotrowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz