Gminne derby w B klasie. Grom podtrzyma serię zwycięstw?

Szczególnie ciekawie zapowiada się derbowy mecz w klasie B pomiędzy Piotrowicami a Tęczą. Czy Grom Witków podtrzyma swoją dobrą dyspozycję z poprzednich kolejek? Interesująco będzie także na innych boiskach.

Venus na wyjeździe zagra z ekipą Cukrownika Pszenno zajmującą podobnie jak nowiczanie 11 miejsce w tabeli. Oba zespoły mają po dziewięć punktów.

Trzynasta Karolina rozegra wyjazdowy mecz ze Skałkami Stolec (7 miejsce). Ostatnie punkty jaworzynianie zdobyli miesiąc temu – 12 września (wygrana z Kryształem Stronie 2-0).

Grom Witków, który poprawił swoją grę w ostatnich meczach zmierzy się u siebie z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Obie drużyny dzielą dwa punkty. Będzie to mecz ekip ze środka tabeli.

W klasie A lider rozgrywek Darbor Bolesławice pojedzie do Goli Świdnickiej na mecz ze Zrywem. Gospodarze plasują się na szóstym miejscu a w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli siedem punktów.

Kolejny derbowy mecz przed kibicami piłkarskimi w klasie B. Faworyt pojedynku LKS Piotrowice podejmie Tęczę Bolesławice. Bolesławiczanie w ostatnich czterech kolejkach nie zdobyli punktu.

Sparta Przełom Pastuchów wyjdzie na boisko po tym derbowym meczu i gościć będzie zamykające tabelę rezerwy Zielonych Mokrzeszów.

W związku z wprowadzonymi wczoraj restrykcjami mecze będą odbywać się bez udziału publiczności!

Plan gier na weekend:

Grom Witków – Zamek Kamieniec Ząbkowicki (sobota, 13:00), – zmiana godziny meczu
Cukrownik Pszenno – Venus Nowice (sobota, 15:00),
Skałki Stolec – MKS Karolina (sobota, 15:00),
Zryw Gola Świdnicka – Darbor Bolesławice (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – Tęcza Bolesławice (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Zieloni II Mokrzeszów (niedziela, 14:00).

Info: 90minut.pl
Foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz