Grom przegrywa mecz o utrzymanie. Wysoka wygrana Sparty

Rywalizacja istotna dla utrzymania w klasie okręgowej nie dla Gromu. Pewną wygraną zanotowała Sparta Przełom Pastuchów. Bez powodzenia występy LKS Piotrowice i Tęczy.

W bardzo ważnym dla układu tabeli meczu Grom Witków przegrał u siebie z Pogonią Pieszyce 1-2. Dzięki temu przyjezdni opuścili strefę spadkową właśnie kosztem witkowian. Sytuacja Gromu na dwa mecze przed końcem sezonu się skomplikowała. Jedynego gola dla drużyny z naszej Gminy zdobył Michał Janiszewski.

Wysokie zwycięstwo odnotowała Sparta Przełom Pastuchów, która wyraźnie pokonała Zryw Łażany 1-9. Była to trzecia wygrana zespołu z naszej Gminy w tym sezonie. Bramki dla pastuchowian zdobywali: Paweł Krzak, Maciej Waliszek (po trzy), Piotr Przeździęk (dwie) oraz Kamil Jędrusik (jedną).

Tęcza przegrała w wyjazdowym spotkaniu z sąsiadującymi w tabeli Błękitnymi Słotwina 4-0. Przewaga bolesławiczan stopniała tylko do punktu i mimo porażki nadal zajmują trzecie miejsce. Była to szósta porażka Tęczy w sezonie.

LKS Piotrowice przegrał w wyjazdowym meczu z wiceliderem klasy B rezerwami Zjednoczonych Żarów 5-3. Na trzy kolejki do końca sezonu piotrowiczanie zajmują siódme miejsce w tabeli.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz