Grom urwał punkty liderowi. Pewne wygrane Piotrowic i Tęczy

Witkowianie nieoczekiwanie zremisowali na wyjeździe z faworytem rozgrywek. Dobre mecze mają za sobą Tęcza i LKS Piotrowice. Bez punktów wracają zawodnicy z Nowic.

Witkowianie zdobyli cenny punkt w wyjazdowym pojedynku z liderem klasy okręgowej Słowianinem Wolibórz. Po 11 minutach Grom prowadził 1-0 po strzale Przemysława Kloca. W drugiej połowie lider odrobił straty i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Po ubiegłotygodniowym przełamaniu witkowianie zdobyli kolejne punkty, o tyle cenne, że zdobyte z trudnym przeciwnikiem.

Będący w bardzo dobrej dyspozycji Zjednoczeni Żarów zwyciężyli na swoim boisku z Venusem 1-0. Po porażce nowiczanie spadli na 11 miejsce w tabeli, które może być zagrożone spadkiem.

LKS Piotrowice wygrał pewnie z ostatnimi w tabeli rezerwami Zielonych Mokrzeszów 4-0 i utrzymał tym samym czwartą lokatę. Gole dla piotrowiczan zdobywali: Mariusz Charytanowicz (dwa) oraz Piotr Przeździęk i Bartosz Hurman (po jednej).

Tęcza okazała się lepsza w wyjazdowym pojedynku z Płomieniem Dobromierz i wygrała 0-3. Dla bolesławiczan było to czwarte zwycięstwo na wiosnę (w sześciu meczach). Na listę strzelców tego meczu wpisali się: Piotr Hendzel, Daniel Kantyluk i Marcin Obrycki.

Sparta Przełom Pastuchów występująca jako gospodarz poniosła porażkę z Błękitnymi Słotwina 1-4. Goście dzięki wygranej przeskoczyli w tabeli pastuchowian. Sparta spadła tym samym na 13 miejsce. Jedyną bramkę dla zespołu z naszej gminy zdobył Paweł Krzak.