Grom walczy o utrzymanie. Daleki wyjazd Karoliny

Na najbliższy weekend zaplanowano przedostatnią kolejkę klasy okręgowej. W niej do dalszych zmagań o utrzymanie przystąpi Grom. Kolejne odsłony rywalizacji w klasie B odbędą się w niedzielne popołudnie.

Ostatni wyjazdowy pojedynek w tym sezonie przed Karoliną. W dalekiej Kudowie Zdroju jaworzynianie podejmą tamtejszy Włókniarz. Tuż przed przerwą zimową Karolina wygrała u siebie z tą drużyną 2-1. Kudowianie sklasyfikowani są na miejscu szóstym natomiast Karolina jest dziesiąta.

Nadal o utrzymanie w klasie okręgowej walczy Grom. W przedostatniej kolejce gier rywalem drużyny z naszej Gminy na wyjeździe będzie Victoria Świebodzice. Nawet w przypadku wygranej nie jest pewne, że witkowianie opuszczą strefę spadkową. Jest to uzależnione od wyniku meczu Pogoń Pieszyce vs. LKS Bystrzyca Górna.

Nadal trwają rozgrywki w klasie B. Spośród naszych gminnych zespołów najciekawszy mecz czeka LKS Piotrowice, który zmierzy się jako gospodarz z STEP II Tąpadła. Obie drużyny dzieli w ligowej tabeli tylko punkt. Oprócz tego Tęcza stanie w szranki z Błyskawicą Kalno a Sparta Przełom Pastuchów po ubiegłotygodniowej wygranej będzie rywalizować z Błękitnymi Słotwina.

Plan gier na weekend:

Włókniarz Kudowa Zdrój – MKS Karolina (sobota, 16:00),
Victoria Świebodzice – Grom Witków (sobota, 17:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Błękitni Słotwina (niedziela, 11:00),
Tęcza Bolesławice – Błyskawica Kalno (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – STEP II Tąpadła (niedziela, 12:00).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz