Grom zdecydowanie lepszy w Żarowie, słaby mecz Darboru

Grom Witków rozegrał świetny mecz w Żarowie i wywiózł stamtąd komplet punktów. Tym samym spisał się najlepiej spośród gminnych drużyn rywalizujących ze Zjednoczonymi w pierwszej rundzie.

Grom w Żarowie pokonał zdecydowanie Zjednoczonych 0-4 i tym samym odniósł czwartą wygraną z rzędu. Piłkarzami, którzy wpisali się na listę strzelców byli: Łukasz Cegielski (dwukrotnie) oraz Jakub Smutek, Maciej Turzański (po razie). Dzięki kompletowi punktów witkowianie zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli po tej kolejce.

Darbor rozegrał w niedzielę najsłabszy mecz w tym sezonie. Uległ wysoko 4-0 ekipie Górnika Wałbrzych cofniętej do klasy A w między sezonowej przerwie.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał LKS Piotrowice, który zmiażdżył Płomień Dobromierz 8-0. Swoją skuteczność pokazał Jakub Matura autor trzech goli. Ponadto trafiali jeszcze: Patryk Marczak (dwie), Mateusz Malina, Mariusz Charytanowicz (po jednej). Padł również jeden gol samobójczy. Ostatnie 25 minut drużyny grały w dziesiątkę po pokazaniu przez sędziego dwóch czerwonych kartek.

Drugą wygraną na swoim koncie w tym sezonie odnotowały rezerwy MKS Karolina pokonując u siebie Błyskawicę Kalno 2-0. Autorami goli byli: Michał Kurzeja oraz Dawid Sienkiewicz.

Zryw Łażany nie dał szans Sparcie Przełom Pastuchów i pokonał pochodzący z naszej Gminy zespół 4-1. Honorowe trafienie zaliczył Maciej Waliszek.

Źródło info: laczynaspilka.pl/fb fanpage Gromu Witków/
Źródło foto: fanpage LKS Piotrowice