Interesująco w meczach Piotrowic, Gromu i Venusa. Piłkarska zapowiedź weekendu.

W nadchodzący weekend najciekawiej zapowiadają się mecze Gromu, Venusa oraz LKS Piotrowice. Ciężkie zadanie przed Karoliną. Faworytem w swoim meczu kolejny raz będzie Darbor.

Przed dużą szansą na komplet punktów stanie Venus, który u siebie podejmie ostatnią Spartę Ziębice. Jeśli nowiczanie chcą skutecznie walczyć o utrzymanie powinni zdobywać w takich meczach punkty.

Przed ciężkim zadaniem stanie ostatnio bardzo słabo dysponowana Karolina. Do Jaworzyny zawita lider rozgrywek – Słowianin Wolibórz. Przyjezdni mają na swoim koncie 10 zwycięstw i tylko jedną porażkę.

O kolejne zwycięstwo Grom powalczy z sąsiadującym w tabeli Włókniarzem Kudowa Zdrój. Tylko punkt wynosi różnica między tymi zespołami.

Niepokonany w klasie A Darbor Bolesławice w meczu 11 kolejki zmierzy się z Tąpadłami Wiry zajmującymi ósmą pozycję w tabeli. Faworytem z racji prezentowanej dyspozycji będą gospodarze.

Najciekawiej w klasie B zapowiada się mecz lidera – rezerw AKS Strzegom z czwartym LKS Piotrowice. Strzegomianie wygrali do tej pory wszystkie ligowe mecze i to oni będą faworytem pojedynku.

Oprócz tego Tęcza zmierzy się u siebie z MCK Mieroszów a Sparta Przełom Pastuchów z Sokołem Kostrza, którą dzieli w tabeli zaledwie punkt.

Plan gier na weekend:

Venus Nowice – Sparta Ziębice (sobota, 15:00),
MKS Karolina – Słowianin Wolibórz (sobota, 15:00),
Darbor Bolesławice – STEP Tąpadła/Wiry (sobota, 15:00),
AKS II Strzegom – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Sokół Kostrza (niedziela, 11:00),
Tęcza Bolesławice – MCK Mieroszów (niedziela, 11:00),
Włókniarz Kudowa Zdrój – Grom Witków (niedziela, 15:00).

Zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa mecze zostaną rozegrane bez udziału publiczności!

Foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz