Jutro sesja budżetowo – podwyżkowa

Jutro, w środę (29 grudnia) o godzinie 13:00 odbędzie się XXXI sesja Rady Miejskiej, na której będzie ustalany m.in budżet gminy na 2022 rok, a także propozycje podwyżek dla burmistrza, radnych i sołtysów

Po krótkiej przerwie w środę, 29 grudnia odbędzie się ważna sesja Rady Miejskiej. Na czoło spraw wychodzi ustalenie budżetu na rok 2022

W porządku obrad zaplanowano oprócz tego m.in Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia zasad wypłacania diet oraz należności z tytułu zwrotu kosztów podróży służbowych Radnych Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej, podjęcie uchwały w sprawie ustalenia zasad wypłacania diet dla sołtysów z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, a także podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Jaworzyny Śląskiej.

Radni będą również debatować m.in nad podjęciem uchwały w sprawie: przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok, a także podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się 29 grudnia 2020 r. o godz. 13:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia obrad w intrenecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl. Jeżeli ktoś wyrazi ochotę do osobistego stawiennictwa na sesji zaleca się respektowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią.

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz