Karolina dogoniła Włókniarza. Ostre strzelanie Gromu

Zwrot akcji mieli okazję obejrzeć kibice w Jaworzynie, gdzie Karolina zmierzyła się z Włókniarzem. Bardzo dobry kolejny mecz rozegrał Grom.

Emocjonujący przebieg miało spotkanie Karoliny, która podejmowała Włókniarza Kudowa Zdrój. Po bezbramkowej pierwszej połowie to goście lepiej wyszli na drugą część gry i zdobyli dwa gole w 47 i 57 minucie. Jaworzynianie nie odpuszczali i w ciągu siedmiu minut (między 76 a 83) wyszli na prowadzenie po golach Mateusza Ptaka, Grzegorza Ignatowicza oraz Krystiana Jagieły. W doliczonym czasie gry o wyniku przesądziło trafienie Oliwiera Pająka i mecz zakończył się wynikiem 4-2. Oznacza to, że po tej wygranej jaworzynianie mają na koncie cztery punkty.

Trzecią ligową wygraną z rzędu zanotował Grom, który na wyjeździe okazał się lepszy od Płomienia Makowice 2-5 (1-2). Dla witkowian w pierwszej połowie strzelali: Przemysław Kloc i Jakub Smutek a po przerwie trzy gole dołożył Gustavo Rodrigues.

Bez punktu wrócili do Nowic piłkarze Venusa. Ekipa Zdroju z Jedliny okazała się lepsza o jedną bramkę zwyciężając 3-2. Obie bramki dla zespołu z naszej gminy zdobył Jarosław Lato.

Remisem zakończył się wyjazd Darboru do Lutomii. Goście prowadzili po bramce Pawła Chrzana 0-1 od 10 minuty. Kiedy wydawało się, że bolesławiczanie zgarną w tym meczu komplet punktów to gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed końcem meczu, w 90 minucie. Tym samym Darbor po dwóch kolejkach w klasie A ma na swoim koncie cztery punkty.

Info: fanpage Gromu Witków/regiowyniki.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz