Karolina i Grom z wygranymi. W klasie B mecze w kratkę.

Cenne trzy punkty zapisały na swoich kontach Karolina oraz Grom. Zespoły z naszej Gminy w klasie B wystąpiły ze zmiennym szczęściem.

Wyraźna wygrana Karoliny. Jaworzynianie zainkasowali komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z MKS Szczawno Zdrój. Po dwóch bramkach Bartosza Adamowicza oraz jednej Krystiana Jagieły i samobójczym trafieniu gospodarzy Karolina wygrała 0-4 i po raz siódmy w tym sezonie zapisała na swoim koncie zwycięstwo.

Ważne przełamanie Gromu, który na wyjeździe w Wojborzu pokonał tamtejszy ATS 0-1. Jedynego gola na wagę zwycięstwa w 60 minucie zdobył Łukasz Cegielski. Po tym meczu witkowianom do opuszczenia strefy spadkowej brakuje trzech punktów a do wyprzedzenia dzisiejszego rywala tylko dwóch.

Piąte zwycięstwo w sezonie Piotrowic. LKS wygrał na swoim boisku ze Zrywem Łażany 3-1. Autorami goli dla gospodarzy byli: Tomasz Janes, Mateusz Malina i zawodnik gości (gol samobójczy).

Nieoczekiwana porażka na własnym boisku Tęczy. Bolesławiczanie przegrali z wyżej notowanymi Sudetami Kątki 2-3. Strzelcami bramek dla drużyny z naszej Gminy byli: Piotr Hendzel i Damian Kłos.

Mecz bez historii za Spartą Pastuchów. Silesia Żarów okazała się wyraźnie lepsza od pastuchowian i wygrała pewnie 6-1. Tym samym Sparta doznała 13 porażki.

Info: laczynaspilka.pl/regiowyniki.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz