Karolina i Venus dogoniły rywali. Wygrana Sparty Przełom Pastuchów.

Drużyny z Jaworzyny i Nowic wygrały swoje mecze mimo, że w ich trakcie przegrywały. Drugie zwycięstwo w sezonie zanotowała Sparta Przełom Pastuchów.

Karolina mimo że przegrywała 1-0 w Wałbrzychu z Zagłębiem wywiozła z tego trudnego terenu komplet punktów. Na bramkę gospodarzy odpowiedzieli: Kacper Matwiejko oraz Paweł Budny i mecz zakończył się wynikiem 1-2. Wszystkie gole padły w drugiej połowie.

Niecodzienny przebieg miał mecz w Nowicach. Do przerwy Venus prowadził 1-0. W drugiej połowie Sudety odpowiedziały trzema golami i było 1-3. Wówczas gospodarze strzelili aż pięć goli i ostatecznie rywalizacja skończyła się wynikiem 6-3. Gole dla nowiczan zdobywali: Jakub Ciosek i Damian Roman (po dwie) oraz Michał Trojan i Dawid Duda.

Niestety bez punktu wrócili witkowianie. Grom przegrał na wyjeździe ze MKS Szczawno Zdrój 3-0. Była to druga porażka zawodników z Witkowa w tym sezonie.

Druga wygrana Sparty w sezonie. Tym razem pastuchowianie okazali się lepsi od LKS Wiśniowa 0-3. Bramki dla drużyny z naszej gminy strzelili: Maciej Waliszek (dwie) oraz Karol Trzpil (jedną).

W meczu Piotrowic z Silesią Żarów górą ci drudzy. LKS odniósł porażkę 2-4. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Krzak i Mateusz Malina.

Wysoką porażką Tęczy zakończył się wyjazdowy mecz przeciwko rezerwom LKS Bystrzyca Górna. Bolesławiczanie przegrali aż 8-0 i była to czwarta porażka w sezonie.

Foto: fanpage Venus Nowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska