Karolina i Venus z czołówką tabeli. LKS Piotrowice i Tęcza podtrzymają passę?

Do najciekawszego pojedynku dojdzie w Jaworzynie oraz Pszennie. Z potencjalnie słabszym rywalem zmierzy się Grom. Czy LKS Piotrowice i Tęcza podtrzymają passę zwycięstw w klasie B?

Trzeci w tabeli Herbapol Stanowice będzie najbliższym rywalem, którego na swoim boisku gościć będzie Karolina. Jaworzynianie tylko raz w tym sezonie stracili punkt (remis z Cukrownikiem). W ostatniej kolejce goście przegrali właśnie ze wspomnianą drużyną z Pszenna i opuścili miejsce wicelidera tabeli.

Wymagający rywal Venusa. Nowiczanie na wyjeździe przystąpią do meczu z wiceliderem klasy A Cukrownikiem, który w ostatnich dwóch meczach wygrał z drużynami z czołówki tabeli.

Grom po porażce w derbach gminnych z Venusem stanie przed kolejną szansą na komplet punktów. Tym razem rywalem witkowian będą przedostatnie w tabeli rezerwy AKS Strzegom.

W dwóch ostatnich meczach piotrowiczanie wygrali z czołówką tabeli. W niedzielne przedpołudnie LKS zmierzy się z Boxmetem Piskorzów. Te zespoły dzielą dwa miejsca w tabeli i zaledwie jeden punkt.

Po dwóch wygranych z rzędu Tęcza przystąpi do najbliższej rywalizacji z wiceliderem Sudetami Kątki. Goście to jedyna drużyna w klasie B jaka nie doznała porażki.

Sąsiadujący w tabeli Dąb Mościsko będzie niedzielnym rywalem Sparty Przełom Pastuchów. Dąb w tym sezonie wygrał tylko raz natomiast pastuchowianie dwukrotnie zdobywali komplet punktów.

Plan gier na weekend:

MKS Karolina – Herbapol Stanowice (sobota, 15:00),
Grom Witków – AKS II Strzegom (sobota, 15:00),
Tęcza Bolesławice – Sudety Kątki (niedziela, 11:00),
Dąb Mościsko – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – Boxmet Piskorzów (niedziela, 11:00),
Cukrownik Pszenno – Venus Nowice (sobota, 14:30).

Foto: fanpage Venus Nowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska