Karolina po remisie nadal liderem klasy A. Wygrywa tylko LKS Piotrowice.

Remisami zakończyły się spotkania naszych gminnych zespołów w klasie A. Najwięcej bramek zobaczyli kibice w Witkowie. Jedynym zespołem ze zwycięstwem był LKS Piotrowice.

Bezbramkowym remisem zakończyło się jedno z najciekawszych spotkań czwartej serii klasy A pomiędzy Karoliną a Cukrownikiem. Jaworzynianie po czwartej kolejce nadal są liderem tabeli.

Drugi remis w sezonie zanotował Venus. Nowiczanie na swoim boisku podzielili się punktami z MKS Szczawno Zdrój (2-2). Obie drużyny znajdują się w ścisłej czołówce klasyfikacji. Bramki dla drużyny z naszej Gminy zdobyli: Damian Roman i Krzysztof Wielg.

Aż dziesięć bramek zobaczyli kibice w Witkowie (gm. Jaworzyna Śląska). Grom zremisował z Iskrą Witków Śląski 5-5. Gospodarze objęli prowadzenie a następnie stracili trzy gole. Później już tylko gonili wynik. Na kilka minut przed końcem meczu wyrównali na 5-5. Na listę strzelców Gromu wpisali się: Jakub Smutek (czterokrotnie) oraz Łukasz Cegielski (raz).

W pierwszym meczu klasy B LKS Piotrowice pokonał na wyjeździe Błyskawicę Kalno 1-4. Świetne otwarcie sezonu piotrowiczanie zawdzięczają trzem trafieniom Kacpra Sasa i jednemu Jarosława Chromy.

Żadnej bramki nie zobaczyli kibice w rywalizacji rezerw Cukrownika Pszenno z Tęczą Bolesławice. Tym samym bolesławiczanie zapisali na swoim koncie czwarty punkt.

Na inaugurację sezonu wysoką porażkę odniosła Sparta Przełom Pastuchów. W meczu u siebie pastuchowianie okazali się słabsi od trzeciego zespołu Zjednoczonych Żarów (1-7). Honorowe trafienie zaliczył Bartosz Pierkowski.

Foto: fanpage Venus Nowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska