Karolina rozbiła Nysę, remisy Gromu i Venusa. W klasie B punktują tylko Piotrowice.

Wysoką wygraną zanotowała Karolina. Grom oraz Venus pomimo prowadzenia ostatecznie kończyły swoje mecze remisami. W klasie B jako jedyni punkt wywalczyli zawodnicy z Piotrowic.

Jednostronny przebieg miała rywalizacja Karoliny z ostatnią Nysą Kłaczyna. Jaworzynianie zwyciężyli aż 5-0 i utrzymali pozycję lidera klasy A. Cztery bramki dla gospodarzy zdobył Mateusz Salamon a jedną dołożył Michał Rosiak. Przewaga lidera nad drugą Iskrą Witków Śląski wynosi trzy punkty.

O dużym pechu może mówić Grom. Witkowianie prowadzili 1-0 z niżej notowanym KS Walim po golu Michała Janiszewskiego. Kiedy wydawało się, że trzy punkty zostaną w Witkowie goście doprowadzili do remisu w 94 minucie. Był to już czwarty remis Gromu w sezonie.

Nowiczanie w Boguszowie Gorcach prowadzili po pierwszej połowie 1-3 z tamtejszym Górnikiem. Po przerwie gospodarze doprowadzili do wyrównania i urwali nowiczanom punkt. Na listę strzelców Venusa wpisali się: Damian Roman (dwukrotnie) oraz Michał Trojan (raz).

Bez niespodzianki w Bolesławicach. Tęcza przegrała 0-3 z trzecim zespołem Zjednoczonych Żarów. Goście tym samym umocnili się na miejscu lidera rozgrywek.

Pierwszy remis LKS Piotrowice. Drużyna z naszej gminy podzieliła się w Burkatowie z tamtejszym Gryfem po spotkaniu zakończonym wynikiem 3-3. Bramki dla piotrowiczan zdobywali: Kacper Sas, Mateusz Malina i Paweł Kania.

Sparta przegrała u siebie minimalnie z wyżej notowanymi Sudetami Kątki 3-4. Do przerwy przyjezdni prowadzili 2-3. Bramki dla pastuchowian strzelili: Mariusz Charytanowicz, Marcin Malina i Maciej Waliszek.