Karolina samodzielnym liderem klasy A. Wygrane Venusa i Gromu.

Po świetnym meczu i zwycięstwie z wiceliderem jaworzynianie zostali samodzielnym liderem klasy A. Komplety wygranych Venusa i Gromu. Bez wygranej w klasie B.

Karolina zwyciężyła aż 6-1 z Iskrą Witków Śląski. Między 25 a 32 minutą drużyna z Jaworzyny strzeliła trzy bramki. Komplet punktów powoduje, że jaworzynianie zostali samodzielnym liderem A klasy. Gole dla gospodarzy strzelali: Oliwier Kruczek (dwa) oraz Michał Rosiak, Paweł Markowski, Michał Staroń, Bartosz Adamowicz (po jednym).

Drugie zwycięstwo z rzędu witkowian. Grom pokonał u siebie beniaminka klasy A Nysę Kłaczyna 4-0. Po dopisaniu trzech punktów na swoje konto drużyna z Witkowa przesunęła się na ósme miejsce. Trzy gole w tej rywalizacji zdobył Jakub Smutek i jednego Michał Janiszewski.

Trzecie zwycięstwo Venusa w sezonie. Nowiczanie wygrali na wyjeździe z Zielonymi Mokrzeszów 1-2. Dzięki temu nowiczanie sklasyfikowani są na piątym miejscu w tabeli klasy A. Obie bramki dla gości zdobył Damian Roman.

Tęcza po raz drugi w sezonie zanotowała bezbramkowy remis. Tym razem na swoim boisku z Gryfem Burkatów.

Po raz pierwszy w sezonie punkty zgubił LKS Piotrowice. Rezerwy Cukrownika Pszenno okazały się lepsze od piotrowiczan (2-1). Honorowe trafienie dla przyjezdnych zdobył: Paweł Krzak.

Sparta występująca jako gospodarz przegrała z wyżej notowanym Boxmetem Piskorzów 2-5. Dzięki wygranej goście sklasyfikowani są na trzecim miejscu. Gole dla pastuchowian strzelili: Mateusz Dopieralski i Paweł Mielniczek.

Foto: fanpage Miejski Klub Sportowy Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska