Karolina wygrywa po golu w ostatniej minucie. Tęcza straciła punkty.

Emocjonujący przebieg miał pojedynek Karoliny ze Zjednoczonymi z golem w końcówce. Passa zwycięstw Tęczy została przerwana. Pierwszą wygraną odnotowała Sparta Przełom Pastuchów.

Bezcenna wygrana Karoliny. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych żadnemu z zespołów nie udawało się trafić do bramki rywala. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, jaworzynianie przeprowadzili w 90 minucie akcję, po której do bramki Zjednoczonych trafił z dystansu Mateusz Ptak. Jest to pierwsza wygrana Karoliny w sezonie.

Venus przegrał wyraźnie na swoim boisku z Victorią Świebodzice 2-5. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na tak wysoki wyniki ponieważ goście prowadzili 0-1. Po przerwie wyrównał Mateusz Gładysz jednak kolejne cztery bramki były autorstwa Victorii. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze golem Mateusza Wirchniańskiego, który ustalił wynik meczu. Nowiczanie są jedynym zespołem w klasie okręgowej, który po sześciu kolejkach jest bez punktu.

Wysoką porażką zakończył się mecz Gromu. Witkowianie ulegli na wyjeździe Zamkowi Kamieniec 6-1. Tym samym drużyna z naszej Gminy odniosła czwartą porażkę w sezonie.

Pierwsza wygrana Sparty Przełom Pastuchów. Zespół z naszej Gminy okazał się lepszy i wygrał 3-2 z Silesią Żarów.

Tęcza nieoczekiwanie przegrała z Sudetami Kątki 2-1. Honorowe trafienie dla bolesławiczan zdobył Patryk Lipka. Po porażce Tęcza traci punkt do lidera.

Remisem zakończył się mecz wyjazdowy LKS Piotrowice ze Zrywem Łażany. Dla gospodarzy był to pierwszy punkt w sezonie. Po golu dla piotrowiczan strzelili: Tomasz Sas i Kamil Mrozek.

Info: laczynaspilka.pl
Foto: fanpage LKS Piotrowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz