Karolina wygrywa w derbach gminnych. Remis Venusa.

Jaworzynianie zdobyli już trzeci komplet punktów w sezonie. Tym razem w gminnych derbach przeciwko Gromowi. Venus z wyjazdu przywiózł punkt a w inauguracyjnym meczu Tęcza odniosła zwycięstwo.

Karolina wyszła na prowadzenie po golu Oskara Wajdzika, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza. Gospodarze mogli podwyższyć ale nie wykorzystali rzutu karnego. Tuż przed przerwą (44 min.) witkowianie wyrównali po pięknym golu Piotra Hendzla. W kolejnej akcji Karolina ponownie wyszła na prowadzenie po strzale Wiktora Dysia. W drugiej połowie wynik nie zmienił się.

Aż sześć bramek zobaczyli kibice w Walimiu. Venus zremisował z tamtejszym KS 3-3. Bramki dla nowiczan zdobyli: Damian Roman (dwie) oraz Jakub Ciosek (jedną).

Dobre wejście w nowy sezon Tęczy. Bolesławiczanie na swoim boisku pokonali w pierwszym meczu Dąb Mościsko 1-0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Paweł Wysota.

Mecz LKS Piotrowice ze Spartą Przełom Pastuchów został przełożony w związku z odbywającymi się w Piotrowicach dożynkami gminnymi.