Karolina wygrywa ze Śnieżnikiem. Grom z workiem goli

Pomimo gry w dziesiątkę zawodnicy z Jaworzyny pokonali u siebie ekipę z Domaszkowa. Witkowianie wrócili z Wałbrzycha z workiem goli.

Druga wygrana w sezonie Karoliny. Jaworzynianie na swoim boisku pokonali wyżej notowany Śnieżnik Domaszków 2-0. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Maciej Smaruj. W drugiej części gry Tomasz Krawczyk otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze grali w osłabieniu. To nie przeszkodziło jednak w podwyższeniu wyniku. Autorem drugiego gola w 83 minucie meczu był Ksawery Istelski.

Zgodnie z zapowiedziami mecz z liderem klasy okręgowej Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych nie należał do łatwych. Witkowianie przegrali na wyjeździe aż 7-0 i była to 11 porażka w sezonie Gromu.