Karolina z liderem. Kolejne derby w klasie B

Zarówno Karolina jak i Grom zmierzą się z wyżej notowanymi rywalami. Przed drużyną z Jaworzyny znacznie cięższe zadanie. Na niedzielę zaplanowano kolejne derby gminne w klasie B.

Po remisie w Żarowie jaworzynian czeka pojedynek z liderującym Górnikiem Wałbrzych. Gospodarze tego meczu w tym sezonie przegrali tylko raz i pewnie zmierzają ku IV lidze. Karolina z kolei ani razu nie wygrała na wyjeździe a z całej ligi ma najwięcej remisów (osiem).

Grom na wyjeździe zmierzy się z grającym w kratkę MKS Szczawno Zdrój. W rundzie wiosennej witkowianie zdobyli trzy punkty a ich sobotni rywale siedem. Klub z naszej Gminy nadal ma szanse na utrzymanie ale do tego potrzebne jest zwycięstwo w tym meczu.

Grająca jako gospodarz Sparta Przełom Pastuchów zagra z wyżej notowaną Tęczą. Bolesławiczanie w tej rundzie jeszcze nie przegrali i zajmują wysokie, trzecie miejsce w tabeli.

Z liderem klasy B zmierzy się na wyjeździe LKS Piotrowice. Drużyna z Wiśniowej jest do tej pory niepokonana i ze względu na goniące rezerwy Zjednoczonych oraz Tęczę nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Plan gier na weekend:

Górnik Wałbrzych – MKS Karolina (sobota, 17:00),
MKS Szczawno Zdrój – Grom Witków (sobota, 17:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Tęcza Bolesławice (niedziela, 11:00),
LKS Wiśniowa – LKS Piotrowice (niedziela, 14:00).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz