Karolina z punktem. Grom z kolejną porażką

Choć była szansa na wygraną to ostatecznie jaworzynianie podzielili się punktami z wyżej notowanym Zamkiem. Drużyna z Witkowa przegrała minimalnie z wiceliderem klasy okręgowej.

Karolina grała od 45 minuty w przewadze po ujrzeniu przez zawodnika gości czerwonej kartki. W 63 minucie na prowadzenie jaworzynian wyprowadził Mateusz Salamon po dograniu Grzegorza Borowego. Goście pomimo osłabienia wyrównali na kwadrans przed końcem po strzale Tomasza Robaka. Tym samym Karolina odniosła swój dziewiąty remis w sezonie.

Minimalną porażkę 2-3 w pojedynku ze Skałkami Stolec poniósł Grom. Autorami goli dla gospodarzy byli: Łukasz Cegielski i Przemysław Kloc. Była to 18 przegrana witkowian w sezonie, którzy na sześć meczów przed końcem rozgrywek tracą pięć punktów do opuszczenia strefy spadkowej.

Info: regiowyniki.pl