Marek Zawisza ustępuje ze stanowiska

Na ostatniej sesji absolutoryjnej 24 czerwca, Grzegorz Grzegorzewicz oficjalnie pożegnał wiceburmistrza Marka Zawiszę, który od 1 lipca przestanie piastować wspomniane stanowisko.

Ostatnia sesja Rady Miejskiej obfitowała w wiele ciekawych wątków i informacji, które są ważne z punktu widzenia nas mieszkańców i gminy jako samorządu. Jedną z nich była oficjalna informacja, o tym, o czym mówiło się nieoficjalnie od jakiegoś czasu. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz oficjalnie pożegnał i podziękował Markowi Zawiszy, który żegna się z pracą w Urzędzie Miejskim

Na ostatniej sesji absolutoryjnej 24 czerwca, Grzegorz Grzegorzewicz oficjalnie pożegnał wiceburmistrza Marka Zawiszę, który od 1 lipca przestanie piastować wspomniane stanowisko. Burmistrz podczas pożegnania wspomniał, że Pan Zawisza zdecydował o obraniu innej drogi i będzie rozwijać się na innych polach, już po za naszą gminą.

Marek Zawisza podczas pożegnania podziękował za wspólną pracę i przeprosił każdego kto mógł czuć się urażony podczas wypełniania jego Urzędu.

Przypomnijmy. Marek Zawisza objął wspomniane stanowisko w 2011 po ustąpieniu z funkcji radnego Rady Miejskiej, gdzie blisko współpracował z Grzegorzem Grzegorzewiczem. Wcześniej pracował w ZPS Karolina.

Grzegorz Grzegorzewicz podczas pożegnania nie przedstawił nowego zastępcy.

Sprawa odejścia Marka Zawiszy to ważna informacja, która zasługuje na szerszy komentarz, który ukaże się już wkrótce.

foto: jaworzyna.net

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz