Mecz na szczycie Tęczy. Karolina z wiceliderem.

Istotny dla układu tabeli klasy B mecz rozegra Tęcza, która stanie w szranki z liderem z Wiśniowej. Trudne zadanie również przed Karoliną. Na boiska wybiegną także piłkarze z Piotrowic i Pastuchowa.

W niedzielę Karolina podejmie na swoim boisku wicelidera rozgrywek Skałki Stolec, które w ostatnich trzech meczach zdobyły siedem punktów. Jaworzynianie w tym samym czasie zainkasowali cztery „oczka”. Jeśli drużyna z naszej Gminy zaprezentuje podobny poziom jak w ubiegłym tygodniu w meczu z MKS Szczawno Zdrój to kibice obejrzą ciekawe widowisko.

Grom w tej serii gier ma zaplanowany mecz z wycofanym przed rundą wiosenną Venusem. Witkowianom zatem zostanie dopisane na koncie zwycięstwo.

Meczem kolejki w klasie B będzie rywalizacja lidera LKS Wiśniowa z trzecią Tęczą. Przed drużyną z Bolesławic trudne zadanie ponieważ gospodarze nie przegrali w tym sezonie ani jednego meczu.

Oprócz tego LKS Piotrowice zmierzy się na wyjeździe z wyżej notowanymi Błękitnymi Słotwina natomiast Sparta Przełom Pastuchów z solidnymi Sudetami Kątki.

Plan gier na weekend:

Błękitni Słotwina – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00),
Sudety Kątki – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 11:00),
LKS Wiśniowa – Tęcza Bolesławice (niedziela, 14:00),
MKS Karolina – Skałki Stolec (niedziela, 17:00).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz