Mecz Venusa na szczycie w klasie B. W sobotę okręgówka.

Najciekawiej zapowiadającym się meczem spośród naszych gminnych zespołów będzie pojedynek o lidera klasy B między Venusem a rezerwami LKS Bystrzyca Górna. Na sobotę zaplanowano mecze w klasie okręgowej.

Przed jaworzynianami niedaleki wyjazd do Świebodzic na mecz z tamtejszą Victorią. Gospodarze w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli sześć punktów. Karolina w tym samym czasie zanotowała remis i dwie porażki.

Czwarty w tabeli LKS Bystrzyca Górna będzie najbliższym rywalem Gromu. Witkowanie na swoim boisku gościć będą ekipę, która w ubiegłej kolejce zremisowała z wiceliderem Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.

Mecz na szczycie klasy B. Wicelider Venus na wyjeździe zmierzy się z liderującymi rezerwami LKS Bystrzyca Górna. Obie ekipy dzielą dwa punkty. Tylko wygrana pozwoli nowiczanom na odebranie pierwszego miejsca w tabeli gospodarzom.

Silesia Żarów będzie kolejnym przeciwnikiem Tęczy. Bolesławiczanie na swoim boisku podejmą trzeci zespół klasy B, który w ostatnich trzech meczach zdobył sześć punktów.

Czwarty LKS Piotrowice wyjedzie na mecz do Pankowa z tamtejszym Gromem. Różnica punktowa między tymi zespołami wynosi pięć punktów.

Sparta Przełom Pastuchów otrzyma walkower za mecz z wycofanym Zrywem Łażany.

Plan gier na weekend:

Victoria Świebodzice – MKS Karolina (sobota, 17:00),
Grom Witków – LKS Bystrzyca Górna (sobota, 17:00),
LKS II Bystrzyca Górna – Venus Nowice (niedziela, 11:00),
Tęcza Bolesławice – Silesia Żarów (niedziela, 11:00),
Grom Panków – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska