Nasze zespoły bez błysku i bez punktu. Pechowa końcówka Gromu.

W ciągu dwóch kolejek sezonu 2021/23 żaden z gminnych zespołów nie zdobył choćby punktu.

Witkowianie nie będą wspominać dobrze wyjazdu do Stronia Śląskiego. Grom stracił bramkę w 22 minucie po bezpośrednim strzale Jacka Cebulskiego z rzutu wolnego. Po przerwie klub z naszej Gminy wyrównał po trafieniu Łukasza Cegielskiego. Bramkę na wagę wygranej zdobył ponownie Jacek Cebulski w doliczonym czasie gry drugiej połowy i ustalił tym samym wynik na 2-1 dla Kryształu. Była to druga porażka z rzędu witkowian.

Rywalizację Venusa ze Skałkami Stolec kibice tych pierwszych będą chcieli szybko zapomnieć. Na inaugurację nowiczanie przegrali u siebie wyraźnie 0-3. Pierwszego gola stracili tuż przed przerwą (w 42 minucie). Kolejne bramki padały w 83 i 94 minucie. Autorami wszystkich trafień byli: Piotr Satanowski (dwóch) oraz Szymon Radziszewski.

Spadkowicz z IV ligi – Nysa Kłodzko odprawił z kwitkiem Karolinę na własnym boisku. Gospodarze wygrali wyraźnie 5-2 pomimo tego, iż jaworzynianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Autorem bramek dla biało-niebieskich był Grzegorz Ignatowicz. Było to inauguracyjne spotkanie klubu z Jaworzyny w tym sezonie.

Info: laczynaspilka.pl
Foto: fanpage Włókniarz Kudowa Zdrój

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz