Oliwier Okarmus wygrywa Ligę MTB. Świetne wyniki w niedzielnym ściganiu

W ubiegły weekend w Szczawne Zdroju zakończył się cykl wyścigów Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. Kolarze MKS Karolina wystartowali również w niedzielnym wyścigu w Krzyżowicach.

Po uwzględnieniu wszystkich wyników najlepszym zawodnikiem Ligi Aglomeracji Wałbrzyskiej w kategorii skrzat (chłopcy 9-10 lat) okazał się Oliwier Okarmus reprezentujący barwy MKS Karolina. To bez wątpienia potwierdzenie świetnej formy prezentowanej przez cały sezon.

Oprócz tego kolarze z jaworzyńskiego klubu w niedzielę ścigali się w ramach Grand Prix Junior Aleja Bielany w Krzyżowicach koło Kobierzyc.
Tu znowu bezkonkurencyjny okazał się Oliwier Okarmus, który wygrał w kategorii skrzat. Dwunasty w tej rywalizacji był Tymoteusz Bałuk a Mateusz Mitura dziewiętnasty. W młodzikach drugi był Krystian Smereczniak. Najlepszą młodziczką została Judyta Tonder a Malwina Mitura zajęła drugą pozycję w kategorii dziewcząt 6-7 lat. W żakach piąty był Bartosz Kasperek a dziewiąty Piotr Tomczak. W barwach Karoliny zadebiutował Damian Oberman, który był dziesiąty wśród chłopców 7-8 lat.

Źródło info: mkskarolina.com
Źródło foto: dzięki uprzejmości Jacka Bielinskiego

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz