Orzeł silniejszy, emocje w meczu Piotrowic

Ostatnia piłkarska jesienna niedziela za nami. Żaden z naszych gminnych klubów nie zwyciężył choć emocji nie brakowało.

Na zakończenie rundy jesiennej w klasie B LKS Piotrowice zremisowały w zaległym meczu pierwszej kolejki z Silesią Żarów 3-3. Spotkanie miało niecodzienny przebieg. Do 90 minuty było 2-2. W ciągu doliczonych czterech minut sędzia podyktował dwa rzuty karne. Najpierw trafili gospodarze a później wyrównali piotrowiczanie. Dwie bramki zdobył Mariusz Charytanowicz a jedną Jakub Sas.

Pierwszy seniorski zespół MKS Karolina przegrał na wyjeździe z wiceliderem klasy okręgowej Orłem Lubawka 1-0. Jedyny gol autorstwa gospodarzy padł w trzeciej minucie. Niestety jaworzynianiom nie udało się już zmienić wyniku.

Źródło info: fanpage LKS Piotrowice Świdnickie/inf. własna
Źródło foto: fanpage LKS Piotrowice Świdnickie