Ostatni weekend sezonu 2020/21

Piłkarze po raz ostatni w tym sezonie wyjdą na boisko. Do końca toczyć się będzie rywalizacja o utrzymanie w klasie okręgowej. Darbor i Karolina pożegnają się z poziomem rozgrywek, w których dotychczas występowały.

Venus aby być pewnym utrzymania w klasie okręgowej powinien zdobyć trzy punkty w pojedynku z przedostatnią Spartą Ziębice.

Tuż nad nowiczanami w tabeli plasuje się Grom, który zagra u siebie z mającym szanse na utrzymanie Włókniarzem Kudowa Zdrój.

Bardzo trudny pojedynek przed Karoliną. Na pożegnanie z okręgówką jaworzynianie zmierzą się z liderem – Słowianinem Wolibórz, który w przyszłym sezonie będzie grał na boiskach IV ligi.

Ostatni mecz w klasie A Darbor rozegra w Piławie z tamtejszą Piławianką. Gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli a w ostatnich dwóch meczach zdobyli komplet punktów. Bolesławiczanie w ubiegły weekend zanotowali pierwszą porażkę w sezonie.

W klasie B dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy sąsiadującymi w tabeli – Szczytem Boguszów Gorce a LKS Piotrowice. Oprócz tego Tęcza wybierze się na starcie z liderem tych rozgrywek – rezerwami AKS Strzegom a Sparta Przełom Pastuchów podejmie jako gospodarz trzeci MKS II Szczawno Zdrój.

Plan gier na weekend:

Piławianka Piława – Darbor Bolesławice (sobota, 16:00),
Słowianin Wolibórz – MKS Karolina (sobota, 17:00),
Grom Witków – Włókniarz Kudowa Zdrój (sobota, 17:00),
Sparta Ziębice – Venus Nowice (sobota, 17:00),
AKS II Strzegom – Tęcza Bolesławice (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – MKS II Szczawno Zdrój (niedziela, 11:00),
Szczyt Boguszów Gorce – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00).

Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz