Ostre strzelanie Venusa i Darboru. Worek bramek w Jaworzynie.

W rewelacyjnej dyspozycji strzeleckiej były dzisiaj Darbor Bolesławice i Venus Nowice, które swoim rywalom wbiły po ponad 10 goli! Dużo bramek padło również w Jaworzynie.

Karolina od ponad miesiąca bez wygranej. Tym razem lepszy przy Sportowej okazał się lider klasy okręgowej – Słowianin Wolibórz. Gospodarze prowadzili dwukrotnie w tym spotkaniu po golach Łukasza Schmidta i Mateusza Ptaka. Jednak druga połowa należała do przyjezdnych i wydaje się, że przełomowym momentem było zdobycie dwóch goli przez Słowianina w ciągu dwóch minut (56 i 57 minuta), które wyprowadziły ten zespół na prowadzenie. Dla Karoliny gola dołożył Sebastian Putaj. Cały mecz zakończył się wynikiem 3-7.

Zwycięstwo w wyśmienitym stylu odniósł Venus, który gościł Spartę Ziębice. Nowiczanie strzelili aż 11 bramek a goście nie odpowiedzieli żadnym golem. Dla zespołu z naszej gminy bramki strzelali: Oleg Ivanenko (trzy), Damian Roman (dwie) oraz Dariusz Włodarczyk, Jarosław Lato, Krzysztof Cwenar, Marcin Tutka i Maksym Filipow (po jednej). Padł jeszcze jeden gol samobójczy. Była to trzecia wygrana nowiczan w tym sezonie.

Dziewiątą wygraną zanotował dziś Darbor Bolesławice, który pokonał pewnie u siebie STEP Tąpadła Wiry aż 11-0. Gospodarze po pierwszych 45 minutach prowadzili 3-0. Gole strzelali: Paweł Chrzan (cztery), Marcin Gawryszewski, Wojciech Szewczyk (po dwie) oraz Karol Bohajczuk, Adam Bohajczuk i Maciej Smaruj (po jednej). Trzy punkty dają ekipie z Bolesławic utrzymanie pozycji lidera klasy A.

Info: regiowyniki.pl