Pierwsza porażka Darboru w sezonie. Cenna wygrana Venusa. Tęcza gromi

Nieoczekiwanie pierwszą porażkę w sezonie poniósł w klasie A Darbor Bolesławice. Bardzo ważne trzy punkty dopisali na swoje konto nowiczanie. Niecodzienny przebieg miał mecz w Bolesławicach z udziałem Tęczy.

Na pożegnanie z klasą okręgową przed własną publicznością MKS Karolina pokonał Skałki Stolec 4-1. Trzy gole w tym spotkaniu zdobył Grzegorz Ignatowicz i jedną dołożył Bartosz Kwiatkowski. Była to siódma wygrana jaworzynian w sezonie.

Grom ponownie bez punktu. Tym razem witkowianie przegrali na wyjeździe z czwartym Zamkiem Kamieniec aż 4-0. Porażka oznacza, że w następnej kolejce Grom powinien zdobyć punkty aby być pewnym utrzymania.

Skuteczna walka Venusa o pozostanie w klasie okręgowej. Kibice w Nowicach zobaczyli aż dziewięć bramek. Pięć z nich strzelili gospodarze i tym samym dopisali na swoje konto cenne trzy punkty. Venus awansował na dziewiąte miejsce w tabeli i podobnie jak Grom powinien zdobyć w przyszłym tygodniu punkty by być pewnym utrzymania. Gole w tym meczu zdobywali: Damian Roman i Dariusz Włodarczyk (po dwie) oraz Jarosław Lato (jedną).

Czwarty w tabeli STEP Tąpadła pokonał niespodziewanie u siebie lidera klasy A Darbor Bolesławice 5-2. Bolesławiczanie już w ubiegłym tygodniu zapewnili sobie awans do klasy okręgowej. Bramki strzelali: Karol Bohajczuk i Mariusz Morąg.

Pewne zwycięstwo na swoim boisku odniósł LKS Piotrowice. Gospodarze odprawili przedostatnią Unię Jaroszów 3-0. Autorami goli byli: Jan Możdżeń, Jakub Anioł i Patryk Marczak.

Jednostronne widowisko zobaczyli kibice w Bolesławicach gdzie Tęcza podejmowała rezerwy Zielonych Mokrzeszów. Gospodarze wygrali aż 15-2. Na listę strzelców wpisali się: Daniel Gwardiak (cztery), Damian Kłos (trzy), Jan Gałka i Michał Fedorowicz (dwa) oraz Józef Lenkiewicz, Wojciech Kłos, Patryk Lipka oraz Piotr Hendzel (po jednej).

Kolejny przegrany mecz Sparty. Pastuchowianie przegrali wyraźnie z Nysą Kłaczyna 4-1. Honorowe trafienie dla gości zdobył Maciej Waliszek.

Info: regiowyniki.pl/fanpage MKS Karolina
Foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz