Piłkarski weekend na gminnych boiskach [ZAPOWIEDŹ]

Zapowiada się ciekawy piłkarski weekend dla kibiców gminnych drużyn. Ważny mecz dla układu tabeli przed LKS Piotrowice. Trudne zadanie w okręgówce przed Karoliną. Venus i Grom zagrają z potencjalnie łatwiejszymi rywalami.

Po przełamaniu w ubiegły weekend Grom z pewnością powalczy o kolejną, drugą z rzędu wygraną. Tym razem rywalem na wyjeździe będzie przedostatnia Sparta Ziębice.
Duża szansa na zwycięstwo przed Venusem. Wyjazdowym przeciwnikiem nowiczan będzie ostatni w tabeli Trojan Lądek Zdrój.

Potencjalnie najtrudniejsze zadanie przed Karoliną, która na swoim terenie podejmie wicelidera rozgrywek Granit Roztoka. Jaworzynianie w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyli punktu, stracili przy tym 10 bramek a strzelili zaledwie dwie.

Lider klasy A Darbor Bolesławice zagra na swoim boisku z Sudetami Kątki. Przyjezdni w ośmiu meczach zdobyli tylko trzy punkty i plasują się na przedostatnim miejscu. Darbor jest nadal niepokonany i ma dwa „oczka” przewagi nad drugimi Zielonymi Łagiewniki.
Bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie przed LKS Piotrowice, który na wyjeździe zmierzy się z Iskrą Witków Śląski. Drużyny te zajmują kolejno czwarte i trzecie miejsce w tabeli a dzieli ich zaledwie punkt.

Trudny rywal przed Tęczą. Do Bolesławic przyjedzie wicelider MKS II Szczawno Zdrój. Bolesławiczanie w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyli punktu.

Po dwóch wygranych z rzędu nieco trudniejsze zadanie przed Spartą Przełom Pastuchów. W niedzielnym wyjazdowym spotkaniu Spartanie zmierzą się z piątym Szczytem Boguszów Gorce.

Plan gier na weekend:

Venus Nowice – Trojan Lądek Zdrój (sobota, 15:00),
MKS Karolina – Granit Roztoka (sobota, 15:00),
Darbor Bolesławice – Sudety Kątki (sobota, 16:00),
Szczyt Boguszów Gorce – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 11:00),
Tęcza Bolesławice – MKS II Szczawno Zdrój (niedziela, 11:00),
Iskra Witków Śląski – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00),
Sparta Ziębice – Grom Witków (niedziela, 15:00).

Info: 90minut.pl
Foto: Foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz