Piotrowice z wygraną w ostatniej minucie! Wygrane Gromu i Venusa

W meczu na szczycie tabeli klasy B LKS Piotrowice pokonał u siebie po zaciętej końcówce Szczyt Boguszów Gorce. Dobre mecze rozegrali zawodnicy Gromu i Venusa. Nie udał się kolejny wyjazd Karoliny – tym razem do Żarowa.

Trzecią wygraną z rzędu odnotował Grom, który na własnym boisku pokonał pewnie Zdrój Jedlina Zdrój 4-1 po dwóch bramkach Rodriguesa oraz jednej: Dawida Kusio i Łukasza Cegielskiego. Efektem świetnej passy jest awans witkowian na czwarte miejsce w tabeli klasy okręgowej.

Derbowy mecz między Zjednoczonymi a Karoliną na niekorzyść jaworzynian. Żarowianie wygrali 2-0. Karolina kończy rundę jesienną na najniższym miejscu (14.) spośród gminnych zespołów w klasie okręgowej.

Venus żegna rundę jesienną wygraną z Płomieniem Makowice 0-2. Wygrana pozwoliła Venusowi na zakończenie rundy na 11 miejscu.

W ten weekend Darbor Bolesławice pauzował w ramach rozgrywek klasy A.

Bezcenna wygrana LKS Piotrowice z sąsiadującym w tabeli Szczytem Boguszów Gorce. Do przerwy był remis 1-1 a na listę strzelców wpisał się Mariusz Charytanowicz. Bramkę na wagę zwycięstwa ten sam zawodnik zdobył w 90 minucie i komplet punktów został w Piotrowicach. Piotrowiczanie są niepokonaną drużyną na własnym stadionie. Po rundzie jesiennej zajmować będą wysokie, trzecie miejsce w tabeli.

Lider klasy B – rezerw AKS Strzegom okazały się za mocne na Tęczę Bolesławice i wygrały wysoko 1-5. Honorowego gola dla bolesławiczan zdobył Jan Gałka. Tęcza po jesieni zajmuje 10 miejsce.

Wysoka porażka Sparty. Rezerwy MKS Szczawno Zdrój wykazały się dużą skutecznością i wygrały na swoim boisku aż 7-1. Jedynego gola dla pastuchowian zdobył Paweł Wysota. Sparta kończy rundę na 12 miejscu.