Pogrom w derbach Gminy. Tęcza z wygraną

Rozgrywane w Nowicach derby gminne miały jednostronny przebieg. Oprócz Gromu tylko Tęcza dopisała na swoje konto po tym weekendzie punkty.

Zdecydowaną wygraną odnieśli witkowianie w meczu z ostatnim Venusem. Grom strzelił aż sześć bramek. Gospodarze nie odpowiedzieli żadnym trafieniem. Autorami goli w tym meczu byli: Wojciech Furmankiewicz (dwóch), Michał Madziała, Przemysław Kloc, Tomasz Żołnierek i Michał Morawski (po jednej). Po tym drużyna z Witkowa ponownie puściła strefę spadkową.

Bez punktu ze Stolca wrócili piłkarze Karoliny. Skałki wygrały pewnie 4-1. Jedynego gola dla jaworzynian w końcówce pierwszej połowy zdobył Szymon Kopacz.

Błękitni Słotwina wygrali pewnie z ostatnią Spartą Przełom Pastuchów 4-0. Była to siódma porażka w tym sezonie pastuchowian.

Również bez punktu zakończył swój mecz LKS Piotrowice. Tym razem lepszy okazał się sąsiadujący w tabeli STEP Tąpadła 1-0.

Jedynym zespołem z naszej Gminy, który powiększył swój dorobek punktowy w klasie B jest Tęcza. Bolesławiczanie wygrali na wyjeździe z Błyskawicą Kalno 1-2. Gole dla gości zdobyli: Marcin Obrycki i Michał Federowicz.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz